Prostatas audzēja biopsija magnētiskās rezonanses kontrolē

Veiksmīga prostatas vēža ārstēšanas atslēga ir precīza diagnostika, kura pamatā balstās uz precīzi veiktu biopsiju - parauga paņemšanu tieši no audzēja audiem. Lielākoties šādu audzēja paraugu paņemšanu urologu praksē veic ultrosonogrāfijas kontrolē. Tajā labi vizualizējama prostata, bet ne vienmēr veiksmīgi redzams pats audzējs. Izmantojot magnētiskās rezonanses sniegtās priekšrocības attēlu veidošanā, iespējams precīzi vizualizēt arī audzēju, tā atrašanās vietu prostatā un nodrošināt, ka biopsija tiek veikta tieši audzēja audos. Tas sniedz pārliecību ārstējošajam ārstam, ka paraugs paņemts tieši no audzēja un, veicot parauga morfoloģiskos izmeklējumus, iespējams precīzi noteikt audzēja veidu, līdz ar to - izvēlēties efektīvāko un precīzāko ārstēšanas metodi.
Līdz šim Baltijā nav bijusi iespēja pacientam veikt šādu manipulāciju, taču, klīnikām un diagnostikas metodēm attīstoties, šodien šāda iespēja pacientiem tiek nodrošināta!
Ar inovatīvu, pilnībā MRI saderīga robota palīdzību, ārsts var paņemt paraugu tieši no audzēja audiem, izmantojot magnētiskās rezonanses sniegtās priekšrocības attēla diagnostikā.
Izmantojot šo biopsijas metodi, iegūsiet:
  • modernāko pieeju biopsijas jeb parauga paņemšanas tehnikā;
  • būsiet drošs, ka paņemtais paraugs ir tieši no prostatas audzēja;
  • balstoties uz parauga morfoloģisko izmeklējumu, saņemsiet rekomendācijas efektīvākajai ārstēšanas metodei!
Lai detalizētāk iepazītos ar procedūru, apskatiet video zemāk!